Размер на шрифта: a a a

Курдов

Снимка:
Официален сайт на Ботев / botevplovdiv.bg

Астана победи като гост Иртиш (Павлодар) с 4:3 в мач от седмия кръг на първенството на Казахстан. Хеттрик за Астана реализира Атанас Курдов.

Юношата на Левски бе точен във втората минута на добавеното време на първата част, в 55-ата и 76-ата минута. Гостите стигнаха до успеха, след като до 45-ата минута губеха с 1:3.

Отборът на Астана игра цяло полувреме с десет души след червен картон на Аничич в 45-ата минута. За отбора на Астана това е пети успех от началото на сезона, като тимът няма загуба. Иртиш регистрира трета загуба в кампанията, като е в средата на класирането.

Регистриран на: 24.03.2012, 00:14

Регистриран на: 14.06.2010, 02:58

6. Triono | 19.04.2014 15:51

Биг дил, вкарал на Иртиш. Всички си спомняме, че Курдов го вкара без лубриканти на юбиляра, прехендри програмата 20 победи на гърбавото и им би един шут в задника за да ги сурне по нанадолнището върху което синята лайнина още се търкаля на път към втората част на таблицата. Добре, че говеждото БФС измисли таз дивна система да ги държи изкуственно на 7 место, иначе отиваха в групата на давещите се ...

Регистриран на: 21.02.2013, 01:46

5. KomunistoOnojdach | 19.04.2014 15:46

Иртиш - ебачът на подуене поклон muhihihihi muhihihihi muhihihihi

Регистриран на: 21.04.2013, 18:35

4. Миньор Перник | 19.04.2014 15:16

Всеки вкарва на Иртиш, само Кенефа не можа...

Регистриран на: 15.07.2013, 19:57

3. МOРЯКА | 19.04.2014 14:50

Този юноша на "Левски" - Хуйчов, май само в "Левски" не е играл .....