Отборът на Атлетико (Мадрид) сякаш забрави болката от отпадането за ШЛ, разгромявайки Елче с 3:0.

Момчетата на Чоло Симеоне бяха далеч по-добрият тим, но трябваше да чакат близо час игра, за да достигнат до първото си попадение. Точен за своите бе френската звезда Антоан Гризман. Попадението на спокойствието бе отбелязано от Раул Гарсия, който в 66-ата минута не остави никакви шансове на Прежмислав Титон.

Крайното 3:0 бе оформено от Гризман, който успя да наниже втори гол в срещата. За гостите 73 минути игра Гари Родригес, който не успя да помогне на своя тим и бе заменен от Алваро Хименес.

Успехът доближи „дюшекчиите" на четири точки дистанция от втория Реал (Мадрид), но нека не забравяме, че „кралете" са и  с мач повече.

Елче продължава да трепери за елитния си статут, бидейки на 14-ата позиция на шест пункта от опасната зона.

Atletico Madrid 3:0 Elche All Goals 25/04/15 by OfficialGoals

АТЛЕТИКО (МАДРИД)-ЕЛЧЕ  3:0

1:0 Гризман (56'), 2:0 Гарсия (63'), 3:0 Гризман (77')

СТАДИОН: „Висенте Калдерон"

СЪДИЯ: Карлос Клос Гомес

АТЛЕТИКО (МАДРИД): Облак, Гамес, Хименес, Годин, Сикуера, Гарсия, Габи, Тиаго, Коке, Торес, Гризман (резерви: Моя, Манджукич, Туран, Хименес, Саул, Хуанфран, Миранда)

ЕЛЧЕ: Титон, Кисма, Андиа, Галвес, Йоренте, Москера, Гари Родригес, Фажир, Коро, Джонатас (резерви: Ману, Суарес, Ломбан, Ерера, Хименес, Аркес, Фрагалане)