ЦСКА смачка лидера в Полша Висла (Краков) , но не успя да вкара гол. Играта бе в наказателното поле на поляците почти през всичките 90 минути, но срещата завърши 0:0. Гъргоров, който бе титуляр за "червените" можеше да открие още в 1-ата минута, но се засуети и топката му бе избита. Две по-късно Удоджи проби, изведе Петре през цялата отбрана, но ударът на халфа мина покрай вратата.

В 5-ата минута защитниците на Висла избиха шут на Удоджи (на снимката вляво). В две последователни атаки топката не стигна до Неи. Все пак в 13-ата минута "перлата" шутира, но покрай вратата. Първите 15 минути от срещата се играха само в наказателното поле на поляците.

Малко след това нов пас стигна до Неи, но двама бранители му отнеха. Удоджи направи пропуск, след триходова атака започната от Гъргоров и Машадо. Отново нигериецът можеше да открие резултата, но от 25 метра стреля в аут. В 23-ата и Петре пробва от подобна дистанция, но вратарят изби. Шест по-късно и Висла стигна до вратата на ЦСКА, но Ивайло Петров безпроблемно улови.

Десет минути преди почивката Гъргоров потърси Петре, но румънецът не успя да излезе очи в очи с вратаря. В 35-ата минута Георги Илиев стреля от над 35 метра в аут. До края на първата част ЦСКА смачка противника си, но пропуски направиха Гъргоров, Удоджи и Неи.

Веднага след подновяването на играта Удоджи потърси Неи, но таранът бе в засада. В 53-ата минута "червените" искаха дузпа за нарушение срещу Йордан Тодоров. След това игра на Висла превари Ланзаат, който можеше да засече отлично центриране на Георги Илиев.

Неи (на снимката вдясно) направи непростим пропуск в 60-ата минута. Зе Руи намери нападателя, но вратарят прояви блестящ рефлекс. Минута след пропуска и Висла имаше шанс да отбележи чрез Брожек. Неи бе изведен сам срещу вратаря, но Юржшчик е крак изби. Тунчев стреля с глава в аут две минути по-късно. Зе Руи и Касио също можеха да отбележат важния гол за ЦСКА.

ЦСКА: Ивайло Петров (46 - Пиргов), Ненад Настич (88 - Иво Димитров), Тунчев, Куидо Ланзаат, Фелипе Машадо, Фл. Петре (46 - Тодоров), Т. Янчев (85 - Гай), Георги Илиев (Сандански), Емил Гъргоров (46 - Зе Руи), Удоджи, Неи (78 - Жоржиньо)

ВИСЛА: Юржшчик, Дудка, Клебер, Гловацки, Пьотър Брожек, Богуски, Канторо, Соболевски, Зиенчук, Павел Брожек, Матушяк (Кокошка, Паулища, Малецки)