Резервите на Славия победиха с 2:0 Рилски спортист в курорта Агия Напа, където и двата тима са на подготовка.

Попаденията за "белите" реализираха Димитър Воденичаров в 10-ата минута и Славчо Георгиевски в 31-ата. Контролата бе от две полувремена по 30 минути.

Единственото по-сериозно голово положение за "скиорите" пропиля Фидел в 25-ата минута, когато нацели дясната греда на пазената от Амбарцумян врата.

В последната си проверка в Кипър Славия ще срещне в контрола словашкия Дубница. Срещата ще се играе на 18-и февруари.

Победата с 2:0 над Рилецо бе първа за Славия на кипърска земя. Досега "белите" загубиха с 2:4 от Рапид (Букурещ), с 0:1 от Национал (Букурещ) и отново поражение с 0:1 от чешкия Бърно.

Стартовите състави:

СЛАВИЯ: Амбарцумян, Кюмюрджиев, Павлов, Джамбазов, Калчоков, Георгиев, Рангелов, Дюлгеров, Орлинов, Керчев, Воденичаров

Р. СПОРТИСТ: Бело, Пътников, Кр. Крумов, Гюлеметов, Иванов, Аджов, Мамаду, Виденов, Фидел, Колев, Пл. Крумов

Тук може да откриете подробна информация за контролите през тази зима!!!