мариян събевВ приятелска среща, играна на стадион "Георги Бенковски" в Пазарджик, Хебър завърши наравно 1:1 със старазагорския Локомотив.

През първата част по-добрият тим на терена беше този на Хебър, който се оттгели на почивка с гол аванс. Точен в 25-тата минута беше младокът Петър Стоянов, който получи супер пас от Марио Георгиев и вкара за 1:0.

След паузата и двамата треньори направиха куп смени, от което пострада играта на Хебър. Заралии изравниха в 84-тата минута чрез Георги Каменов от дузпа, която направи резервата на Хебър Мариян Събев (вляво). Старозагорци имаха още няколко чисти голови положения.

Днес (събота) в 8,30 ч. Хебър се качва на 10-дневен лагер на Велинград. 17 души ще пътуват за курортния град, където пазарджиклии са настанени в базата на АКБ-Раднево в близост до стадион “Чепинец". Локомотив пък ще отпътува за лагер в друг курортен град - Хисар на 13-и февруари.

ХЕБЪР - ЛОКО (СтЗ) 1:1
1:0 Петър Стоянов (25), 1:1 Георги Каменов (84-дузпа)

ХЕБЪР: Милен Петракиев, Васил Цоклинов, Валентин Карагьозов, Станислав Николов, Николай Дончев, Иван Ранчев, Атанас Крушков, Димитров, Марио Георгиев, Горан Синапов, Петър Стоянов (Мариян Събев, Георги Лазаров, Танчо Калпаков, Ангелов)

ЛОКО (СтЗ): Венелин Димов, Ивайло Тодоров, Иван Тодоров, Георги Белчев, Георги Няголов, Иван Канев, Михаил Петров, Румен Калчев, Алексей Стефанов, Илия Сасански, Димитър Дамянов (Нойко Горов,Тодор Димитров, Ивелин Костов, Георги Каменов, Йосиф Шутев, Теодор Владимиров)