Отборът на Ювентус записа втора последователна загуба в Шампионската лига, с което си влоши допълнително положението в Група „А", където вече е на трета позиция. Италианският първенец загуби с 0:1 гостуването си на Олимпиакос.

Единственият гол в мача реализира Касами в 36-ата минута, когато завърши прецизно отлична контаатака на домакините. С асистенция пък се отчете Митроглу. До края на срещата Юве се опита да върне попадението и да стигне поне до точка, но отбраната на домакините се справи отлично.

В другия мач от групата Атлетико Мадрид разгроми с 5:0 Малмьо. Любопитното е, че шампионите на Испания вкараха всичките попадения през втората част. Началото на головата фиеста бе поставено от Коке, който откри резултата в 48-ата минута. След това с попадения се отчетоха още Манджукич, Гризман, Годин и Черчи.

Благодарение на победите Атлетико Мадрид и Олимпиакос оглавяват временното класиране в Група „А" с актив от 6 точки. Ювентус и Малмьо са трети и четвърти с по 3 точки на сметката си.