На стадион "Българска армия" пред около 250 зрители започна контролата между младежките тимове на България и Украйна.

Александър Станков заложи в стартовия си състав на: Михайлов, Скерлев, Бандаловски, Александров, Трифонов, Н. Димитров, Старокин, Гаджев, Чипилов, Ив. Попов и Саидходжа.

За тима на Украйна двубоят започват: Мартишчук, Коротецки, Манджук, П. Пашаев, Степанец, Кулаков, Милко, М. Пашаев, Ярошенко, Зелдис и Глатки.

Рефер на двубоя е Христо Ристосков.

1-ва минута. ГОЛ. Българските младежи излизат напред в резултата  с попадение на капитана Ивелин Попов. Пробив на Николай Димитров от ляво на нападението на българите. Димитров намира непокрития Попов, който с удар под гредата открива резултата.

4-та минута. Първа опасност пред Михайлов. Удар на Зелдис от 20-тина метра. Без проблеми за Михайлов.

9-та минута. Нова опасност пред Михайлов. След центриране от ъглов удар Милко засича топката, но ударът му е спасен от вратаря.

12-та минута. Гаджев е изведен на стрелкова позиция от Чипилов. Ударът на Гаджев е спасен оит вратаря на гостите.

27-ма минута. Капитанът на гостите Коротецки получава сериозна травма, заради което е принудително заменен от Седоров.

36-та минута. ГОЛ. Глатки изравнява резултата. Удар с глава на Зелдис е избит от Михайлов, но топката попада в Глатки,  който изравнява.

41-ва минута. Жълт картон за Зелдис, за симулация.

45-та минута. Най-добрият в българския тим Ивелин Попов опитва технично да изведе Гаджев, но бранителите на Украйна пресичат паса.

47-та минута. Край на първото полувреме. България (младежи) - Украйна (младежи) 1:1.

Начало на второто полувреме на контролата между младежките тимове на България и Украйна.

Второто полувреме за българския тим започнаха: Ил. Николов, Фиданин, Бандаловски, Ковачев, Стойчев, Н. Димитров, Божинов, Гаджев, Матев, Ив. Попов и Саидходжа.

48-та минута. Ковачев получава травма в рамото след сблъсък с играч на гостите.

54-та минута. ГОЛ. Българските младежи излизат напред в резултата. Павел Ковачев бележи. Пробив на Николай Димитров, който центрира към Ковачев. Ковачев с глава прехвърля излезлият напред вратар на гостите.

58-та минута. Жълт картон за Максим Пашаев от тима на Украйна, за много груб фаул срещу Бандаловски.

67-та минута. Смяна в тима на България. Кабранов влиза на мястото на Саидходжа.

72-та минута. Ковачев напуска заради травма. Селекционерът Александър Станков е принуден да върне в игра Трифонов.

76-та минута. Нова смяна в българския тим. Николай Димитров е заменен от Михаил Александров.

82-та минута. Атака за тимза на Украйна. Милко е изведен на стрелкова позиция, но удара му минава над вратата на Николов.

86-та минута. Поредна смяна в българския тим. Цветков заменя Гаджев.

88-та минута. Трифонов получава жълт картон за грубо нарушение 8срещу украински футболист.

90-та минута. Две минути продължение на редовното време.

Край на мача. Младежкият национален отбор на България победи с 2:1 младежите на Украйна. Точни за тима на селекционера Александър Станков бяха Ивелин Попов и Ковачев.