Младежите на Англия победиха с класическото 3:0 Черна гора при визитата си в Подгорица. Срещата от нашата група 3, където са още Португалия и Ейре се игра пред малко повече от 12 000 зрители.

Възпитаниците на Стюърт Пиърс поведоха в резултата още в 6-ата минута, когато защитникът на Манчестър Сити Недум Онуха откри с глава. Само 4 минути след това съотборникът на Стилиян Петров в Астън Вила Габриел Агбонлахор покачи на 2:0 след асистенция на Тео Уолкът.

Крайното 3:0 за гостите оформи Ейндрю Сърман от Саутхямптън, който се разписа секунди преди края на двубоя. Цял мач за домакините игра бранителят на ЦСКА Никола Вуядинович (вляво на малката снимка).

След победата Англия вече има 3 точки и излезе на първо място в група 3 заради по-добра голова разлика. На втората позиция са португалците (също с 3 точки), които надделяха с 2:0 като гост на Ейре. Трети след две срещи останаха черногорците, които ни победиха в София в първия двубой с 2:1. Възпитаниците на Александър Станков все още нямат точки, но ако искат да променят това ще трябва да вземат нещо от Англия във вторник.

Възпитаниците на Стюърт Пиърс гостуват на "трикольорите" на стадион "Българска армия", като срещата е с начало 19,00 часа.