Българинът Димитър Бербатов започна като титуляр за Монако в мача от Шампионската лига срещу Бенфика, но бе заменен още през първото полувреме, след като получи контузия. Иначе двата отбора не успяха да си отбележат гол и завършиха наравно 0:0.

Бербатов се завърна в титулярния състав на монегаските, след като пропусна няколко мача заради контузията, получена при гостуването на Зенит в Санкт Петербург.

Всичко най-интересно до почивката беше свързано с Бербатов. В началото на двубоя бившият български национал с перфектен пас изведе Окампос на чиста позиция, но той прати топката над вратата.

В 32-ата минута Бербатов реши да стреля от далечно разстояние, но получи разтежение и малко по-късно поиска смяна. Вместо българина, в игра се появи Антони Мартиал.

До края на мача и двата тима потърсиха победата, но не я намериха.

В другия мач от групата Байер Леверкузен надви с 2:0 Зенит.