Кубан (Краснодар) стигна само до равенството срещу Уфа, в среща от третия кръг на руската Премиер лига.

Вина за изравнителния гол пък носи българският защитник на домакините Станислав Манолев, който изпусна голмайстора за гостите Силвестър Игбун.

Иначе срещата започна добре за играчите на Кубан, които първи откриха резултата в мача. В 35-ата минута Владислав Игнатиев с бомбен удар не остави шанс на вратаря за 1:0.

В началото на втората част обаче гостите съумяха да изравнят. Колективна грешка в защитата на Кубан позволи на Олександър Зинченко да премине през няколко играчи и да центрира към Игбун, който пък изпревари неориентирания Станислав Манолев и от близо реализира за 1:1.

Така и двата тима остават без победа с по 2 спечелени точки до момента, като Уфа се намира на 11-ата позиция, а Кубан заема 12-ата.