Отборът на Черноморец успя да измъкне ценни три точки от Стара Загора, побеждавайки Берое с минималното 0:1 в първи мач от деветия кръг на "А" група, който се игра днес.

Единственото попадение бе дело на Тодор Паланков още в първата минута срещата, която се превърна във втора от началото на сезона, който можеше да бъде наблюдавана на живо в интернет.

Старозагорци нарушиха медийното затъмнение и по примера на Левски излъчиха мача в своя официален сайт.

За съжаление феновете на Берое не останаха никак доволни от видяното, а на почивката и след края на мача изпратиха с освирквания и викове "оставка" треньора на тима Ивко Ганчев.

Това бе втора поредна загуба за състава на Берое, който се намира на 9-та позиция с 10 точки от 9 мача. "Акулите" пък събраха актив от 12 пункта и се изкачиха до 7-мо място.

БЕРОЕ - ЧЕРНОМОРЕЦ - 0:1

0:1 - Паланков (1')