Черно море разгроми с 5:0 Добруджа в контрола играна на стадион "Тича".

Студентът от Германия Теодор Атанасов откри резултата за "моряците" в 16-ата минута. Станислав Стоянов изпълни пряк свободен удар и топката попадна у Атанасов, който простреля Радомиров за 1:0.

Малко след като се разписа той бе заменен от друг тестващ се играч - Тигран. Моке пък замени Да Силва.

В 36-ата минута бранителят Александър Александров удари греда, след изпълнение на корнер. На полувремето Никола Спасов пусна в игра Илчев, Бачев, Мирчев, Спречакович и Т. Колев.

В 58-ата минута младокът Александър Александров удвои, след като засече с глава центриране от дясно. Малко след това Георги Анднов се оказа най-съобразителен в наказателното поле и прати топката във вратата на Радимиров за 3:0.

Само три минути по-късно дошлите от ЦСКА Миро Манолов и дани Георгиев изработиха нов гол. Георгиев центрира и връхлитащият нападател с глава вкара за 4:0. В 80-ата Андонов вкара втория си гол, отново с глава. С това попаденията отбелязани по този начин станаха четири.

Съставът на Черно море: Маринов, Атанасов, Да Силва, Д. Георгиев, Димов, Стоянов, Периш, Рикардо, С. Александров, Томаш, Костадинов (Моке, Тигран, Илчев, Бачев, Мирчев, Спречакович, Т. Колев, Демиров и Фабио)

Съставът на Добруджа: Радомиров, Ат. Георгиев, Граматиков, Каменов, Колев, Иванов, Илиев, Господинов, Ив. Георгиев, Костадинов, Божанов