Пълното безсилие в ЦСКА продължава „Червените" завършиха наравно 0:0 срещу Берое у дома в първия си мач от плейофите в първата шестица.

Така „армейците" прекъснаха серията от три поредни загуби през пролетта, но са без победа през календарната година. Нещо повече - отборът вече четвърти пореден мач няма вкарам гол - своебразен антирекорд в историята на клуба.

Берое пък няма допуснат гол във вече пети пореден свой двубой. Старозагорци завършиха двубоя с девет души, след два червени картона в последния четвърт час.

Мачът между „червени" и „зелени" бе изключително скучен, като положения за гол и пред двете врати на практика липсваха.

През първите 45 минути гостите повече се бранеха и предоставиха преимуществото на своите домакините.

Онези, които обаче са чакали, че ЦСКА ще се „прероди" в спортно-технически план останаха разочаровани.

След почивката картината на терена не се промени особено. Най-доброто положение за ЦСКА дойде в 68-ата мин. Тогава Милисавлевич напред и центрира по фланга, а Соарес засече с глава. Вратарят Макенджиев обаче спаси.

Четвърт час преди края Берое остана за десет души, след като Зафиров получи втори жълт картон за фаул срещу откъсващия се Соарес.Това не повлия особено на играта, а в даденото продължение изгонен бе и Пенев, но домакините нямаха време, за да спечелят нещо от това.

ЦСКА - БЕРОЕ 0:0 (СТАТИСТИКА И КОМЕНТАР)