Локо (Пд) победи Амкар с 2:0, след два гола на Явор Въндев. За тима от Перм титуляри бяха тримата българи - Захари Сираков, Георги Пеев и Мартин Кушев. Ясен Петров бе заложил на четирима подчертано офанзивни футболисти - Тон, Въндев, Сакалиев и Митко Илиев.

В 10-ата минута Стоян Ставрев спаси Локомотив от сигурен гол, като изби удат от фаул на Попов, за нарушение на Моралес срещу Георги Пеев.

След това и Явор Въндев опита да порази вратата на Амкар.

В 19-ата и 21-ата минути Пеев центрира, но съотборниците му не успяха да преодолеят сигурния на поста си Ставрев.

След 20-ата минута "железничарите" изравниха играта. Тон бе близо до гол в 30-ата минута.

В 36-ата минута Мартин Кушев вкара топката в мрежата на сънародниците си, но съдията отмени попадението поради съществуваща засада. След него Дуймович стреля от фаул, но не уцели вратата.

Веднага след подновяването на играта резервата на Амкар Шербаков стреля в аут.

В 55-ата минута Явор Въндев изпълни перфектно пряк свободен удар и откри резултата в полза на Локомотив - 1:0

В 66-ата Стойчев центрира от корнер, Кюмюрджиев свали и Въндвев от воле направи 2:0.

Пет минути преди края на срещата Герасим Заков бе повален в наказателното поле, но съдията не посмя да даде дузпа.

ЛОКО: Ставрев, Мечечиев, Ив. Иванов, Милиев, Кюмюрджиев, Моралес, Кр. Димитров, Тон, Въндев, Сакалиев, Д. Илиев (Акалски, Горанов, Стойчев, Ан. Тодоров, Хейгън, Заков)

АМКАР: Нарубин, З. Сираков, Попов, Белакуров, Гаал, Пеев, Дуймович, Ахмедйанов, Грищин, Савич, Кушев (Левенец, Желяев, Шербаков)