Втородивизионният Локомотив (Мездра) победи втория в класирането на Северозападната „В" група Бдин (Видин) с 4:3 в контролна среща, играна в Монтана.

Първото полувреме завърши при резултат 2:2. Ивайло Цветанов даде аванс на „железничарите" в 28-ата минута след асистенция на Николай Цветков-Демона. Десет минути по-късно Цветан Цветанов-Кебапа изравни.

Четири минути преди почивката видинчани излязоха напред в резултата с гол на Цветомир Тодоров. Само минута след това Николай Христозов възстанови равенството след нова асистенция на Демона.

В 62-ата минута Локомотив (Мездра) отново поведе. Георги Барбов се разписа с удар от воле след центриране на Христо Попадийн. Пет минути по-късно Цветомир Тодоров изравни с втория си гол в мача. В последната минута Даниел Стефанов вкара победния гол за тима от Мездра при разбъркване след изпълнение на корнер.