Българинът Благо Георгиев отбеляза гол при победата на Цървена звезда с 4:2 над Войводина в среща от плейофите на сръбския шампионат.

Звезда, които станаха шампиони на Сърбия преди дни, получиха попадение още в началните секунди. Смилянин реализира за 0:1, а в 40-ата минута Милованович изравни - 1:1. В 70-ата Буяц отново даде предимство на гостите, а 5 минути по-късно Благо реализира второто си попадение в официален мач за Звезда - 2:2.

Българинът стреля силно от над 20 метра, топката се отби в напречната греда и влезе в мрежата на гостите. До края на срещата Кастильо и Рашкович бяха точки за крайното 4:2.

Във вторник Цървена звезда се изправя отново срещу Войводина, но във финал за Купата на Сърбия.