Левски грабна трите точки срещу Видима Раковски, спечелвайки с 3:1. "Сините" нямаха особени затруднения при гостуването си в Севлиево и се добраха до успеха след два гола на Седрик Бардон и един на Дарко Тасевски. Почетното попадение за домакините бе дело на Драго Иванов.

Възпитаниците на Станимир Стоилов завършиха мача с десет души, след като Юсуф Рабе получи червен картон в заключителните минути. Иначе Бардон откри в 35-ата минута, след като засече от въздуха подаване на Боримиров. През втората част "сините" решиха мача само за две минути.

Първо, след точно час игра Дарко Тасевски след двойно подаване с Йовов излезе на голова позиция и направи 2:0, а минута по-късно отново Бардон по идентичен начин като при първия си гол направи преднината на гостите класическа. Четвърт час преди края Драго Иванов изненада Петков с удар отблизо и оформи крайното 1:3. Пет минути преди края на редовното време Рабе бе изгонен, след като събори откъсналия се напред Писаров.