Българският национал Ивайло Чочев изигра пълни 90 минути за своя тим Палермо при равенството 0:0 с Емполи в двубой от 25-ия кръг на италианската Серия „А". Бившият играч на ЦСКА започна от първата минута и се отличи с няколко добри изяви. Това беше неговия мач номер осем в Калчото за този сезон.

Домакините имаха повече възможности от Масимо Макароне и компания, но все пак равенството изглежда най-логичния резултат предвид развитието на мача. Това бе 10-то равенство на „розовите", които с актив от 34 точки се изравниха с Милан на 9-то място. Емполи пък е с 28 точки и заема 13-то място.

В друг мач от кръга, опашкарят Чезена победи с 1:0 у дома Удинезе. Единственото попадение на „Дино Мануци" вкара Родригес, който бе точен четвърт час преди края. С асистенция се отчете Бриенца.

С голове на Луис Муриел и Стефано Окака Чука, Сампдория стигна до пълен обрат в двубоя си с Аталанта и се наложи с 2:1 на „Атлети Адзури д'Италия".