Националът Георги Миланов се отличи с гол за московския ЦСКА, при победата на тима над Урал с 3:1, в мач от 26-ия кръг на руската Премиер лига.

Миланов вкара второто попадение за тима си, като бе точен в 62-ата минута, когато Ахмед Муса му попаде от аутлинията отдясно, родният халф бързо обработи топката и с хубав шут я насочи в долния десен ъгъл на противниковата врата.

Георги бе титуляр за столичани и остана на терена до 65-ата минута, когато бе сменен от младия шведски талант Карлос Страндберг. Бибрас Натхо бе точен за 1:0 още в 17-ата минута, а минута след попадението на Миланов Алан Дзагоев реализира за 3:0. Почетното попадение за гостите бе дело на Александър Сапета в 86-ата минута.

Четири кръга преди края на шампионата ЦСКА заема трета позиция в класирането с 50 точки. С 4 повече е вторият Краснодар, а лидер и почти сигурен шампион е Зенит с 60 точки. Урал е 14-и с 23 точки и в оставащите 4 срещи ще води битка за оцеляване в руския елит.