На стадиона под Аспаруховия мост “Черно море” отстъпи пред ЦСКА в последен мач от тази година от първенството на дублиращите отбори. При хубаво за футбол време варненци обаче допуснаха 3 индивидуални грешки до 30-ата минута, които бяха наказани от ЦСКА – 0:3. Това уби интригата в двубоя, а и гостите бяха дошли с година – две по-големи и физически по-здрави футболисти.

След почивката Ангел Стоянов направи 1:3 и донякъде върна надеждите на “Морето” за обрат. Но на тежкия терен бяха пропилени изгодни положения. В самия край на мача се оформи крайното 1:4.

След двубоя единият от наставниците на “Черно море” в тази възраст Тодор Каменов обясни поражението с многото индивидуални грешки. Според него слабата концентрация също е повлияла на отбора. Спецът обаче даде добра оценка на тима през есенния дял от шампионата. През зимната пауза ще се работи за стабилизиране на изявите, защото “Черно море” сега играе на приливи и отливи.