Реал (Мадрид) победи с 1:0 Пари Сен Жермен в мач от група "А" на Шампионската лига. В герой за Кралския клуб се превърна Начо, който бе точен в 35- ата минута.
Двубоят на „Бернабеу" започна изключително динамично като ПСЖ имаше леко предимство в началните минути.

В 22- ата минута Златан Ибрахимович се озова на отлична позиция, но изстрелът му мина встрани от вратата.

„Белия балет" отговори с удар на Роналдо от фаул, който се отби в стената и бе уловен лесно от вратаря на гостите.

Малко преди да е изтекъл половин час от началото на сблъсъка, отново Златан бе близо да открие резултата, като страховитият му шут профуча на сантиметри от гредата.

В 35- ата минута Тони Кроос стреля към вратата на французите, топката се отби и попадна в Начо, който с едно докосване я прати в мрежата на ПСЖ за 1:0.

Секунди по-късно гредата помогна на Реал да запази преднината си след изстрел на Рабио.

До края на първата част Кавани и Ибрахимович пропуснаха да накажат Навас.

През второто полувреме Реал започна да контролира по-дълго топката, с което овладя натиска на ПСЖ.

В 74- ата минута Иско можеше да вкара второ попадение за тима на Бенитес, като само отличната намеса на Трап спаси гостите.

ПСЖ имаше отлична възможност да изравни две минути преди последния съдийски сигнал, но ударът на Ди Мария срещна гредата.

Реал (Мадрид) - ПСЖ 1:0