Партизан Белград и Тотнъм завършиха наравно 0:0 в обидно скучен мач от Група „С" на Лига Европа, който се игра в сръбската столица.

Мениджърът на гостите Маурисио Почетино реши да разчита на някои младоци в състава си и даде почивка на голяма част от своите звезди.

Аржентинецът направи цели 10 промени в състава си, в сравнение със срещата срещу Съндърланд през уикенда, в която отборът му стигна до равенство 2:2.

Като цяло гостите разочароваха с представянето си в срещата, като изпуснаха най-чистия си шанс във втората минута, когато Хари Кейн нацели напречната греда.

"Гробарите" пък създадоха редица положения, но така и не успяха да реализират. Двата тима взеха по точка от този сблъсък.

Другият мач от групата също завърши без победител. Бешикташ и Астерас Триполис приключиха двубоя при 1:1.

РЕЗУЛТАТИ, ПРОГРАМА И КЛАСИРАНЕ ВЪВ ВСИЧКИ ГРУПИ ВИЖТЕ ТУК!