По-рано днес Спортно-техническата комисия към Българския футболен съюз утвърди и публикува програмата от 4-ти до 9-ти кръг на "А" група.
Ето и мачовете:
Август
ІV кръг
07.08/петък/ |
Монтана | - | Лудогорец Рз | 17.30 | Диема спорт |
08.08/събота/ | Черно море Вн | - | Левски | 17.30 | Диема спорт |
| Локомотив Пд | - | Литекс | 20.00 | Диема спорт |
09.08/неделя/ | Славия | - | Берое СЗ | 17.30 | Диема спорт2 |
| Пирин | - | Ботев Пд | 20.00 | Диема |
12.08/сряда/ | Лудогорец-Черно море-мач за Супер купа Бг 20.00 ч Диема спорт2 |
V кръг
14.08/петък/ | Литекс | - | Пирин | 20.00 | Диема |
15.08/събота/ | Левски | - | Монтана | 20.00 | Диема спорт |
16.08/неделя/ | Ботев Пд | - | Славия | 17.30 | Диема спорт 2 |
| Лудогорец Рз | - | Локомотив Пд | 20.00 | Диема спорт 2 |
17.08/понеделник/ | Берое СЗ | - | Черно море Вн | 20.00 | Диема спорт |
VІ кръг
21.08/петък/ | Пирин | - | Лудогорец Рз | 20.00 | Диема спорт 2 |
22.08/събота/ | Черно море Вн | - | Монтана | 17.30 | Диема |
| Берое СЗ | - | Ботев Пд | 20.00 | Диема спорт |
23.08/неделя/ | Славия | - | Литекс | 17.30 | Диема спорт 2 |
| Локомотив Пд | - | Левски | 20.00 | Диема спорт 2 |
VІІ кръг
28.08/петък/ | Лудогорец Рз | - | Славия | 20.00 | Диема спорт 2 |
29.08/събота/ | Ботев Пд | - | Черно море Вн | 17.30 | Диема |
| Литекс | - | Берое СЗ | 20.00 | Диема спорт |
30.08/неделя/ | Монтана | - | Локомотив Пд | 17.30 | Диема спорт 2 |
| Левски | - | Пирин | 20.00 | Диема спорт 2 |
Септември
VІІІ кръг
11.09/петък/ | Черно море Вн | - | Локомотив Пд | 16.15 | Диема спорт 2 |
12.09/събота/ | Ботев Пд | - | Литекс | 16.15 | Диема спорт |
| Берое СЗ | - | Лудогорец Рз | 20.00 | Диема спорт |
13.09/неделя/ | Славия | - | Левски | 16.15 | Диема спорт 2 |
| Пирин | - | Монтана | 20.00 | Диема |
ІХ кръг
18.09/петък/ | Литекс | - | Черно море Вн | 20.00 | Диема спорт |
19.09/събота/ | Монтана | - | Славия | 16.15 | Диема |
| Лудогорец Рз | - | Ботев Пд | 20.00 | Диема спорт |
20.09/неделя/ | Локомотив Пд | - | Пирин | 16.15 | Диема спорт 2 |
| Левски | - | Берое СЗ | 20.00 | Диема спорт 2 |
22.09/вторник/ | Купа „България" 1/16 финали |
23.09 /сряда/ | Купа „България" 1/16 финали |
24.09 /четвъртък/ | Купа „България" 1/16 финали |
БФС си запазва правото на промени в програмата
Програмата от ІV до ІХ кръг включително на „А" ФГ е съгласувана с БПФЛ и Футбол Про Медиа.