Младежкият национал Александър Василев донесе победата на Лудогорец U21 над ЦСКА в мач от поредния кръг на първенството в дублиращата група. Халфът се разписа в 81-ата минута след самостоятелен пробив.

Талантите от Разград имаха превъзходство, но пропуски през първото полувреме запазиха вратата на "армейците" „суха".

След почивката двубоят бе равностоен, като момчетата на Атанас Димов играха тактически отлично и дочакаха шанса си, с който спечелиха мача. След победата Лудогорец остава на второ място, на 2 точки зад лидера Литекс, който спечели с 1:0 срещу Черно море.

Очертава се здрава битка между "оранжевите" и Лудогорец, тъй като третият и четвъртият съответно Ботев (Пловдив) и Берое изостават с 12 точки.