В последния ден от втория зимен лагер на базата в Поморие Черноморец разгроми ОФК Миньор (Раднево) с 4:0, информира БТА. На два пъти се разписа пристигналият на проби Атанас Чипилов. Топспорт.бг информира първи днес по обяд, че младокът премина при бургазлии, след като си тръгна преди дни от лагера на Славия в Анталия.

Резултата откри в 32-та минута Божилов с глава, след центриране на Марсио.

След почивката при атака на Веселин Пенев Чипилов покачи на 2:0, а след мощен рейд на Костадин Дяков, Хуго си отбеляза автогол. Крайния резултат оформи Чипилов в 70-та минута, след извеждащо подаване на Караканов.

В отбора на Херо едно полувреме игра руснакът Долбилин, който ще се пусне и в последната контрола в събота срещу Дунав (Русе).

ЧЕРНОМОРЕЦ: Чворович, Трайков, Николов, Кръстев, Фиданин, Цанков, Траянов, Дяков, Марсио, Божилов, Чипилов (Георгиев, Пенев, Караканов, Ангелов, Долбилин)