Милан най-после записа убедителен успех. „Росонерите" победиха Торино с 3:0 у дома и по този начин успяха да донесал малка радост за изстрадалите си фенове. Тимът на Пипо Индзаги зае 10-ото място в Серия А, а Торино е на 9-ата позиция.

Резултатът бе открит в 18-та минута, когато Кристиан Дзакардо подаде към Стефан Ел Шаарауи, който не сгреши за 1:0.

В 42-ата минута Милан остана с човек по-малко след като Кристиан Дзакардо бе изгонен с директен червен картон за фаул срещу  откъсващия се сам срещу вратаря  - Амаури.

В 56-ата минута гостите също останаха с човек по-малко след изгонване на Молирано. Минута по-късно фаулът, отсъден в полза за Милан бе реализиран от Пацини. В 66-ата минута Ван Хинкел изведе Ел Шаарауи, който не сгреши за 3:0.