Локомотив (Пловдив) започна с победа 2:1 в първата си контрола от лятната подготовка. "Смърфовете" обърнаха Беласица на стадион "Свети Петър" в Банско пред погледа на евентуалния си бъдещ собственик - турския бизнесмен Левент Назифоглу.

Двубоят започна с 15 минути закъснение, което явно се отрази на концентрацията на пловдивчани и те инкасираха гол след само 9 минути игра. Неуспешен опит за изкуствена засада остави Кирил Димитров сам срещу вратаря и той с лекота го преодоля за 0:1.

Оттук насетне Локомотив поде инициативата, но така и не успяваше да завърши положенията си. В началото на втората част бе отменен гол на Влади Златинов заради засада, но в крайна сметка попадението не закъсня.

Отбеляза го Зоран Златковски след точно изпълнена дузпа, която главният рефер отсъди за игра с ръка на бранител на петричани.

В самото продължение на двубоя отново македонецът се възползва от добро извеждащо подаване на Радослав Анев и с красиво воле той отбеляза победното попадение за пловдивчани за 2:1.

Тук може да откриете подробна информация за контролите през това лято!!!