Отборът на Ивайло Дражев Черноморец (Бс-Сф) най-после записа победа. След като губеше мач след мач в есенния дял на шампионата и от Вихрен (0:2) в контрола, "акулите" най-накрая счупиха каръка с бойкото 1:0 над Странджа-Металург (Средец).

В сряда Черноморец направи 1:1 с Рилски спортист във втората си контрола от подготовката, а днес Георги Бомбов донесе успеха на тима си с гол от дузпа в 71-ата минута.

В средата на първата част бяха изгонени Красимир Павлов от Черноморец и Мирослав Загорски от Странджа-Металург, които опитаха да се сбият.

От клубната управа на бургаския отбор заявиха, че няма яснота около следващите контроли на тима, тъй като в момента се търсят противници.

Съставът на Черноморец: Белбер, Раев, Кр. Павлов, Стоилов, Коев, Хабил, Зарчов, Йовчев, Георгиев, Димов, Бомбов (Нотев, Манов, Ковачев, Ешкун, Колев, Бошев, Василев)