Зоран Балдовалиев Локо (Пд) завърши 2:2 с Пирин (Разлог), първи мач от предвидените две контроли за днес, съобщи сайтът на "смърфовете" lportala.net. Малко след 11,00 часа Иван Маринов пусна състав, съставен предимно от резерви или все още неналожили се момчета.

Първото полувреме бе по-слабо, но все пак в 14-ата минута Димитър Илиев стреля с глава по посока на вратата, а стражът на домакините изби и попадналата в Зоран Балдовалиев топка бе лесна плячка, за да бъде открит резултата, в полза на пловдивчани. Страничният рефер обаче вдигна засада и така до зачитане на попадението не се стигна.

В следващите минути домакините стигнаха до две попадения - в 31-ата и 40-ата минута, като съмненията за засади останаха и в двете положения. Повреме на първите 45 минути, Деян Делев напусна терена заради контузия, а в игра Масларя пусна Ивайло Иванов. Точно преди да свърши първата част, Даксон да Силва падна в наказателното поле и получи дузпа, материализирана от дошлия на проби Зоран Балдовалиев за 1:2.

След паузата се оказа, че и Игнат Дишлиев няма да може да доиграе мача и така старши-треньорът прибегна до втора принудителна смяна, този път на терена стъпи бразилецът Маркос Антонио. С този състав черно-белите доиграха до края на мача, тъй като това бе целта на спортно-техническото ръководство - всички да играят 90 минутен мач.

Вторите 45 минути бяха изцяло под диктовката на пловдивските футболисти, но силите стигнаха само до изравняването на резултата, въпреки дузината пропуски на Димитър Илиев, Ивайло Иванов и Зоран Балдовалиев. Последният все пак стана герой, ставайки автор на изравнителното попадение.

В 77-ата минута, така чакания гол падна след като Данаил Бачков центрира отдясно и македонския играч, ритал доскоро за Публикум с глава изравни. До края на 90-те минути малко не стигна Локо (Пд) да се поздрави с победата.

От 15,20 часа стартира следващата контрола за днес на Локо (Пд), в която възпитаниците на Иван Маринов ще срещнат Малеш (Микрево).

Съставът на Локо (Пд): Костадин Янев, Данаил Бачков, Мартин Сечков, Игнат Дишлиев (Маркос Антонио), Дилян Делев (Ивайло Иванов), Румен Горанов, Радослав Анев, Зоран Балдовалиев, Дани Кики, Даксон да Силва, Димитър Илиев

Тук може да откриете подробна информация за контролите през тази зима!!!