Ювентус започна с очаквана победа участието си в Шампионската лига. „Бианконерите" надвиха с 2:0 у дома коравия тим на Малмьо и поведоха в класирането на група „А".

След почти шест години без гол в Шампионската лига, тази вечер, Карлос Тевес избухна с две попадения, за да донесе успеха на „черно-белите" след почивката.

Италианците трябваше доста да се позимъчат за успеха, като след няколко сериозни пропуска, първият гол падна чак в 60-ата минута. Тогава Квадво Асамоа отклони хитро една топка към Тевес, който най-сетне успя да преодолее шведския вратар.

Крайното 2:0 бе оформено пак от аржентинеца в последната минута след много красив изстрел от пряк свободен удар.

В другия мач от групата, европейският вицешампион Атлетико Мадрид поднесе доста неприятна изненада на своите фенове. „Дюшекчиите" паднаха с 2:3 като гости на Олимпиакос и по всичко личи, битката в групата ще бъде изключително оспорвана.

Масуаку и Афелай дадоха ранен аванс от два гола на гърците, преди Манджукич да намали малко преди почивката. Четвърт час преди края Митроглу покачи на 3:1, а до края Атлетико имаха време само да направят загубата си малко по-почетна чрез Гризман.