След  голове на Павлюченко в 18-ата минута за Спартак (Москва) и Димитър Теликйски в 50-ата минута за Левски двата завършиха при резултат 1:1  в Ейлат, Израел, съобщи радио "Дарик".

Мачът бе втора проверка за "сините" от началото на подготовката им.

Станимир Стоилов започна със: Митрев, Миланов, Стойчев, Вагнер, Томашич, Боримиров, Сърмов, Огнянов, Домовчийски, Николай Димитров и Емил Ангелов.

Единият от страничните съдии бе от щаба на Левски.

В 15-ата минута Калиниченко от Спартак бе принудително заменен заради контузия.

В 18-ата минута Роман Павлюченко излезе на стрелкова позиция пред вратата на Митрев, като на два пъти стреля с глава. Първият удар е отразен, но при втория топката влиза във вратата на Левски.

В 35-ата минута отново Павлюченко имаше възможност да вкара, но ударът му с пета е спасен от Митрев.

Второто полувреме за Левски започнаха: Петков, Станислав Ангелов, Топузаков, Минев, Диано, Ричард, Мирослав Иванов, Бардон, Джаейоба, Телкийски и Коприваров.

В 50-ата минута Седрик Бардон изведе на стрелкова позиция Димитър Теликйски, който преодолява вратаря Хомич и изравнява резултата.

В 70-ата минута Джаейоба стреля с глава, но вратаря Хомич спаси. Две минути по-късно възможност да отбележи пропусна Ричард. Малко след пропуска на Ричард, Коприваров също получава шанс да вкара, но пропуска.

До края на мача на два пъти възможност да реализира имаше и Димитър Телкйски, но най-напред вратаря Хомич спаси, а след това топката мина покрай вратата на Спартак.

Двубоят за Левски пропуснаха Христо Йовов, Николай Михайлов и Лъчезар Балтанов. Срещата се наблюдава от собственика на "сините" адвокат Тодор Батков и доскорошният финансов благодетел на клуба Майкъл Чорни.