Хартс направи 1:1 като гост на Фалкирк в мач от шампионата на резервната Премиер лига на Шотландия, съобщава официалният сайт на играча, цитиран от "Проспорт.бг". Гола за "сърцата" реализира Бруно Агиар в 9-ата минута на двубоя. За съжаление, изравнителното попадение падна след автогол на Матю Парк в 66-ата минута на срещата.

След този резултат воденият от Ангел Червенков тим не познава поражението от началото на шампионата. За Хартс цял мач игра и Бранимир Костадинов, който взе дейно участие в комбинацията за гола на завърналия се след почти година и половина отсъствие Агиар.

Най-вероятно бразилецет с португалски паспорт още следващия кръг ще попадне в групата на първия тим на Хартс.
Бранимир нямаше кой знае какво възможности още повече, че имаше повече дефанзивни грижи, отколкото да мисли за атаката на своите.

Следващият двубой на тима от Единбург в резервната Премиер лига е на 7 октомври срещу северняците от Инвърнес.