Левски победи Спартак (Миява) с 3:0 в последната си контролна среща от лагера си в Турция. "Сините" отбелязаха и трите попадения през втората част на двубоя.

Георги Костадинов откри резултата в 57- ата минута, след като засече центриране от фаул.

В 82- ата минута Мигел Бедоя направи 2:0, а само три минути по-късно Джъстин Менголо оформия крайния резултат.

Тимът на Стойчо Стоев имаше още няколко добри възможности, но пропуски направиха Роман Прохазка, Венцислав Христов и Франсис Нар.

Така Левски завършва без загуба зимните си контроли, след като записа пет победи и две равенства.

ЛЕВСКИ - СПАРТАК (МИЯВА) 3:0

1:0 Костадинов (57)
2:0 Бедоя (82)
3:0 Менголо (85)

КОМЕНТАР ПО МИНУТИ:

1 минута - Начало на мача!

24 минута - Удар на Краев е избит от вратаря на Спартак.

32 минута - Бурабия центрира от ъглов удар и топката се отбива в напречната греда.

35 минута - Нар засича с глава центриране на Прохазка, но топката минава покрай вратата.

40 минута - Костадинов стреля над вратата.

42 минута - Вратарят на Спартак избива удар на Венцислав Христов.

43 минута - Бедоя шутира неточно.

44 минута - Даниел стреля към вратата на Левски, но Йоргачевич лови.

45 минута - Край на първата част.

46 минута - Начало на второто полувреме.

49 минута - Удар на Прохазка е избит от вратаря на словаците.

54 минута - Пекар шутира в ръцете на Йоргачевич.

57 минута - 1:0 за Левски! Точен е Георги Костадинов.

65 минута - Левски разиграва продължително топката.

70 минута - Прохазка стреля слабо.

75 минута - Удар на Бедоя минава над вратата.

79 минута - Нарушение срещу Роман Прохазка.

82 минута - Гол за Левски. Голмайсторът е Бедоя.

85 минута - 3:0 за Левски. Точен е Менголо.

87 минута - Удар на Менголо среща гредата.

90 минута - Край на срещата!