Младежкият национален отбор по футбол започна с Валери Домовчийски и Атанас Курдов в предни позиции в европейската квалификация срещу Англия.

Двубоят започна в 19:00 часа на стадион "Българска армия".  На трибуните имаше малко повече от 5000 души.

България 0:2 Англия

1 минута - Начало на двубоя.

5 минута - Силно начало за гостите от Англия, два опита на Тео Уолкът за нещо по-опасно пред вратата ни

10 минута - Първа опасност в актива ни. Николай Димитров стреля опасно от пряк свободен удар, но право в ръцете на Джо Харт.

15 минута - Любомир Божинов също пробва вратаря на Англия с удар от около 30 метра, вратарят е на мястото си.

21 минута - Претенции на българския тим за дузпа срещу Домовчийски, но няма кой да я отсъди

25 минута - Над "Българска армия" започва да се изсипва силен дъжд, който неминуемо ще затрудни играта и на двата отбора.

26 минута - ГОЛ!!! Том Худълстоун стреля и хлъзгавото кълбо излъга Ники Михайлов. Съотборникът на Бербатов в Тотнъм дава аванс на гостите.

31 минута - Нова опасност пред вратата ни. Този път Милнър пробва удар, топката рикошира в наш защитник, но все пак излезе в корнер.

32 минута - ГОЛ!!! Марк Ноубъл като че ли решава до голяма степен двубоя, след като излъга Бандаловски и сам срещу Михайлов отблизо прави 0:2.

38 минута - Курдов изведе с пета Домовчийски на голова позиция, но изстрелът му прати кълбото на сантиметри от лявата греда.

41 минута - Първа сериозна проява на Михайлов, капитанът изби опасен удар от фаул на Том Хъдълстоун.

43 минута - отново Михайлов на преден план, избивайки много точен удар с глава на Дербишайър.

45 минута - Нов пропуск на Домовчийски, нападателят стреля със странична ножица след центриране на Фиданин, но не намира рамките на вратата.

45+1 - Край на първата част. България губи като домакин от Англия с 0:2 след първата част.

46 минута - Начало на второто полувреме.

47 минута - отново удар в рамките на вратата на Домовчийски, но пак няма гол в наша полза.

49 минута - Нарушение на Ноубъл срещу Курдов и британецът получава жълт картон за тази си проява.

54 минута - Орлин Орлинов е заменен от Стоев. Първа смяна в състава ни.

55 минута - Смяна и за гостите. Излиза звездата Тео Уолкът, който не успя да се представи на ниво днес, влиза Муамба.

58 минута - Нападателят на Астън Вила Габриел Агбонлахор излезе сам срещу Михайлов, вратарят ни успя да спаси.

61 минута - Наско Курдов излиза, след като получи травма, заменя го Влади Мирчев.

67 минута - Отново Агбонлахор има шанс да стреля, но се замота и не успя да нанесе точен удар.

70 минута - Последна смяна за българите. Лахчев също е с контузия и е сменен от Дилгеров.

71 минута - Агбонлахор е сменен от Найтли в състава на гостите.

75 минута - Нова възможност пред Домовчийски, но ударът му се отклони в крак на защитник. След корнера Иванов стреля с глава, топката се отклони в играч на гостите, оставяйки впечатление за игра с ръка.

77 минута - Невероятен пропуск на Англия - Дербишайър на празна врата не успя да засече кълбото и да ни огорчи за трети път.

79 минута - Отново няма кой да спре Хъдълстоун, но късметът е на наша страна, след като не успя да улучи вратата.

82 минута - Изстрел на Домовчийски от пряк свободен удар и отново малшанс за младежите ни.

86 минута - По-малко от 5 минути до края на редовното време. На терена се появи и Люк Муур.

88 минута - Отново Михайлов е на линия, спасявайки удар именно на Люк Муур отблизо.

91 минута - Край на мача. България записа втора загуба в евроквалификациите след 0:2 от Англия.

----------------------------------------------------------------------------------------

България: Михайлов, Бандаловски, Иванов, Ковачев, Фиданин, Орлинов, Божинов, Лахчев, Ники Димитров, Курдов и Домовчийски

Англия: Харт, Крейн, А. Тейлър, Ноубъл, Д. Тейлър, Онуоха, Милнър, Хъдълстоун, Дербишайър, Агбонлахор и Уолкът