Интер и Наполи сътвориха истинско шоу в последния мач от 7-ия кръг на Серия „А". Двата отбора завършиха наравно 2:2 като последните две попадения дойдоха в добавеното време.

Любопитното е, че резултатът бе нулев почти до самия край на двубоя - до 80-ата минута.

Преди почивката играта бе изравнена, макар че „нерадзурите" бяха тези,които създадоха най-опасното положение за тези 45 минути малко преди техния край. В 41-ата мин. Ернанеш бе близо до гол, но ударът му срещна гредата.

Мачът си вървеше към ну.лево реми, когато Наполи нанесе своя удар в 80-ата минута. Защитата на Интер сбърка фатално, след като остави едно хвърляне от тъч да стигне до Кайехон в пеналта., Испанецът си пое топката и с техничен шут я вкара в мрежата за 1:0.

Секунди по-късно обаче резултатът бе равен. След центриране от корнер на Икарди, Гуарин засече с глава и вдигна стадиона на крака.

Това обаче далеч не бе всичко.  В 90-ата мин Лопес хвърли невероятен извеждащ пас към Кайехон, който засече от въздуха за 1:2.

И когато всички си мислеха, че Наполи ще си тръгне с трите точки, Интер успя да изравни. След продължителна атака, Додо центрира отляво и Ернанеш засече с главя за крайното 2:2.

Интер - Наполи    2:2

0:1    Кайехон (79')
1:1    Гуарин (82')
1:2    Кайехон (90')
2:2    Ернанес (91')

Интер: Ханданович, Ранокия, Видич, Хесус, Оби (57 Мбай), Ернанес, Медел (81 Гуарин), Ковачич, Додо, Паласио (89 Мвила), Икарди

Наполи: Рафаел, Сунига, Албиол, Кулибали, Бритос (78 Гулам), Инлер, Давид Лопес, Инсине (69 Мертенс), Хамшик (62 Жоржиньо), Кайехон, Игуаин