Димитър Бербатов направи страхотен мач за Манчестър Юнайтед при победата с 3:1 над Селтик. Срещата бе част от американското турне на "червените дяволи", а Бербо остана на терена през всичките 90 минути. Българинът се отличи с гол и асистенция, но и пропусна още няколко добри положения.

Митко откри резултата за Юнайтед в 35-ата минута с удар от десетина метра, оползотворявайки добро подаване на Диуф. Преди това обаче той пропусна още една много добра възможност.

След почивката бившият капитан на българския национален тим продължи да играе на висота. Селтик изравни от дузпа в 60-ата мин, но 20 по-късно Бербо асистира по отличен начин на Дани Уелбек и младокът не сбърка - 2:1.

Крайният резултат оформи Клевърли в самия край на мача след хубав, далечен удар и рикошет в шотландски защитник.