Локомотив (Мездра) и Нефтохимик не успяха да се победят, завършвайки 0:0 в мач от 16-ия кръг на "Б" група. Двубоят се игра на заснежения терен в Мездра, който през второто полувреме сериозно се разкаля и затрудни максимално футболистите.

„Шейховете" бяха по-активни, но така и не успяха да се възползват от предимството си. Те създадоха добро положение пред противниковата врата още през първото полувреме. Любомир Любенов стреля, но вратарят се намеси успешно. Гостите имаха и друга възможност за гол, след игра с ръка на защитник на домакините, но главният съдия не отсъди дузпа, информират от Нефтохимик.

През второто полувреме бургазлии организираха няколко добри атаки. Влезлите като резерви Димитър Георгиев и Емил Рачев опитаха да отбележат, но вратарят успя да спаси. Любомир Любенов и Борислав Борисов също имаха добри възможности, но не сполучиха.