Левски победи втородивизионния Ботев (Вр) с 2:0 в контролна среща, играна на едно от помощните игрища до стадион „Георги Аспарухов". Крайният резултат в мача бе оформен още след първия четвърт час.

Георги Иванов пусна два различни състава през двете полувремена, Неофициален дебют записаха Амари, Жужу и каращия проби Аяр.

„Сините" поведоха още в първите секунди. Мики Орачев намери Бедоя в пеналта, който с точен удар не остави шансове на вратаря на врачани.

Само 15-ина минути по-късно Левски удвои аванса си. Амари проби по фланга и „качи топката" на главата на Домовчийски, който на свой ред наказа Христо Митов.

След почивката много смени в състава на Левски си казаха думата.Влезлите Жужу у Аяр обаче не оставиха кой знае колко добри впечатления, като първият се отчете с един опасен пробив, завършил без удар.

Завърналият се в игра вратар на Левски Пламен Илиев трябваше да се намесва решително на два пъти след изстрели на Руменов и Ангелов, но стражът показа защо е принципният номер 1 на „синята" врата.

ЛЕВСКИ - БОТЕВ (ВР) 2:0

1:0 Бероя (1')

2:0 Домовчийски (15')

Стартовите състави:

Левски: 23. Пламен Илиев - 3. Аймен Белаид, 5. Борислав Стойчев, 4. Мики Орачев, 8. Георги Сърмов, 10 Мигел Бедоя, 11. Луис Педро, 71. Пламен Крумов, 17. Валери Домовчийски, 27. Наджиб Амари, 15. Роман Прохазка

Ботев Враца: 1. Христо Митов - 12. Дарко Савич, 19. Симеон Иванов, 4. Христо Попадиин, 20. Руслан Хуанг, 22. Георги Стоичков, 8. Калоян Цветков, 17. Цветомир Ангелов, 18. Павел Петков, 23. Кирил Атанасов, 11. Румен Рангелов

Левски, второ полувреме: Пламен Илиев - 3. Аймен Белаид, 20 Антонио Аниете, 33. Галин Ташев, 35. Пламен Димов, 6. Жужу, 77. Стефан Велев, 7. Антон Огнянов, 22. Владислав Мисяк, 28. Алексис Аяр, 12. Божидар Краев