Беласица победи с 1:0 Нафтекс в последната среща от група "C" на турнира "Албена Каварна къп", на който "Топспорт" е медиен партньор. Единственото попадение в мача реализира Добри Орловски в 23-ата минута, когато със странична ножица направи безпомощен Теменлиев.

През първото полувреме бургазлии стояха по-добре на терена и владееха инициативата, но до сериозни голови положения така и не стигнаха. През вторите 45 минути ще се запомни единствено удара на бившият футболист на Левски Румен Иванов-Гълъба, който срещна напречната греда на вратата на Бела.

След този мач Беласица събра 3 точки и финишира на второто място в групата. Във финалната фаза петричани ще бъдат заедно с Берое и Политехника (Галац) в групата, в която ще се разпределят местата от 4-о до 6-о.

НАФТЕКС - БЕЛАСИЦА 0:1
0:1 Добри Орловски (23)