Виляреал  постигна убедителна победа. „Жълтата подводница" се наложи у дома с 3:0 над Депортиво Ла Коруня в мач от 16-ия кръг на Ла Лига.   Срещата премина под тоталната доминация на домакините.

Първото попадение падна в 10-ата минута, когато Джонатан дос Сантос се разписа отблизо.

Гостите опитаха да се противопоставят и дълго време удържаха натиска на „жълтата подводница". В 68-ата Виктор Руис асистира на Вието, който не сбърка отблизо. Пет минути по-късно отново Вието се възползва от подаване от същия фланг на Черишев.

Виляреал остана с 10 човека в 80-ата минута, когато резервата Томас Пина получи червен картон.

Домакините са пети във временното класиране с актив от 30 точки, а Депортиво е на 17-о мяст със спечелени 13.