Размер на шрифта: a a a

България

Снимка:
J.LEAGUE PHOTOS

Българският национален отбор по футбол записа нова престижна победа. „Трикольорите" се наложиха като гост с 2:0 над силния тим на Япония. Нашите вкараха по един гол в двете полувремена.

Още в третата минута Станислав Манолев изпълни отлично свободен удар, вратарят на азиатците не се намеси добре и топката влетя в мрежата. Преди почивката Спас Делев и Йордан Минев също отправиха опасни удари, но до нови голове не се стигна.

През втората част японците, водени от треньора Алберто Дзакерони, упражниха натиск, но отбраната пред Владислав Стоянов се справи отлично. В 70-ата минута влезлият като резерва Христо Златински центрира остро от свободен удар, а капитанът на Япония Хасебе си отбеляза нелеп автогол.

В продължението на срещата бранителят на Интер (Милано) Юта Нагатомо върна едно попадение, но то бе правилно отменено заради засада.

В крайна сметка последният съдийски сигнал дойде при резултат 2:0, а нашият тим се поздрави с изключително престижна победа, макар и в приятелски двубой. На 4 юни на „трикольорите" предстои още една контрола - срещу Казахстан в град Алмати.

ЯПОНИЯ - БЪЛГАРИЯ 0:2

0:1 Манолев (3')

0:2 Хасебе (70'автогол)

ЯПОНИЯ: Кавашима, Комано, Коно, Курихара, Учида, Юшида, Ендо, Хасебе, Маеда, Инуи, Шинджи Кагава

БЪЛГАРИЯ: Владимир Стоянов, Станислав Манолев (78' Йордан Христов), Радослав Димитров, Иван Иванов, Йордан Минев, Илия Миланов (40' Александър Александров), Владимир Гаджев (56' Христо Златински), Светослав Дяков, Георги Илиев (68' Стефан Велев), Ивелин Попов (65' Георги Миланов), Спас Делев.

Регистриран на: 16.05.2006, 14:31

48. partenkov | 31.05.2013 13:02

1968, Япония-Черно море 1:4 с хеттрик на Здравко Митев. не разбирам

Регистриран на: 31.05.2006, 11:14

47. dragonwing | 31.05.2013 00:48

Страхотен скандал се разигра в предаването "България без цензура" по TV7. Екипът на телевизията гостуваше в град Монтана. Трима цигани от публиката замериха с две торби, пълни с фекалии, Николай Бареков и неговите гости. Чуди се Смее се Смее се

43. Asparyx | 30.05.2013 19:21

Кул юнаци! критиците да духат супата! България! България!

Регистриран на: 06.06.2006, 14:55

42. streamer | 30.05.2013 19:02

Браво, лъвове! България! България!
Ударихме Япония като гостииииии!! поклон поклон поклон България! България! България!
Давайте ни Италия! Давайте ги! България! България! България! поклон поклон поклон

Регистриран на: 10.04.2006, 03:06

41. Sin Fen | 30.05.2013 18:15

Клеци 11 и Калинката са двама неосъзнати хомосексуалисти. Биберон Биберон китарист китарист бам! бам!

Регистриран на: 14.01.2008, 09:56

40. staroto | 30.05.2013 18:08

Как за нас?На видеото само японци видях да вкарват?

Регистриран на: 18.04.2011, 20:13

39. МУКAРЧО | 30.05.2013 17:23

Шокиран Стрелка 298. Leci 11 | 25.03.2013 22:17
Maма Cлонка ЩЕ приема подмазването.
muhihihihi muhihihihi разгневен разгневен разгневен разгневен разгневен разгневен Биберон Биберон muhihihihi Пляскане Пляскане

38. МУКAРЧО | 30.05.2013 17:20

ЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХ-ХЕ-ХЕ ! добре, дошъл!

Регистриран на: 27.09.2006, 14:42

37. Leci 11 | 30.05.2013 17:16

lici | 30.05.2013 16:42

имат ли право на гласт

======

Поредното неграмотно подуенско педерастче...

добре де, добре рев

36. Leci 11 | 30.05.2013 17:13

Японския Везалов да бъде взет в лефски непременно!

Ще пасне чудесно на схемата на гнома.

Смее се Смее се Смее се

Регистриран на: 23.04.2006, 20:00

35. kalin | 30.05.2013 17:12

заглавието трябва да е "Вече пет дни сините телета мучат жално и чакат някой да ги удари с чук между рогите"

Регистриран на: 19.09.2009, 05:27

34. PОNТIFЕХ | 30.05.2013 17:04

Шансът компенсира безумията на козата Идея
Суха мрежа поради липсата на удар в очертанията на вратата на Владимир Стоянов Идея

33. Sin Fen | 30.05.2013 16:57

Заглавието трябва да е. " Въпреки Спаско победихме Япония". Подзаглавието може да е." Нямахме идея как да отбележим,добре че бяха японците." разгневен muhihihihi muhihihihi

Регистриран на: 18.04.2006, 11:46

32. веселяк | 30.05.2013 16:53

ВЕЛИКИЯ АРМЕЕЦ ЛЮБО ПЕНЕВ ПОКОРИ ЯПОНИЯ добре де, добре поклон добре де, добре България! България! България!
аре гоеда, поклон, ниско долу.... muhihihihi muhihihihi глупчо глупчо глупчо поклон muhihihihi

31. PОNТIFЕХ | 30.05.2013 16:44