В София Ямбол записа първа победа за сезона, след като се наложи над ЦСКА-Интерлоджик в оспорван мач с 5 точки разлика - 73:68 в среща от четвъртия кръг на мъжкото баскетболно първенство на България.

ЦСКА поведе само веднъж с една точка - 56:55 20 секунди преди края на третата четвърт. В останалото време гостите имаха инициативата и постоянно поддържаха разлика от 5-6 точки в своя полза. Най-голямата разлика за Ямбол бе 9 точки в 24-aта минута - 52:43.

"С този състав толкова. Изключително съм не доволен от моите играчи", лаконично заяви след края на мача наставникът на ЦСКА Росен Барчовски.

ЦСКА-Интерлоджик - Ямбол - 68:73 (20:24, 19:21, 17:12, 12:16)