От 14 до 22 февруари 2008 година КК "Албена" ще бъде домакин на втория международен турнир "Албена-Каварна къп", на който вестник "Топспорт" и спортният сайт "Топспорт.бг" са медиен партньор.

В надпреварата ще участват два отбора от "А" група - Спартак (Вн) и Беласица, три тима от втория ни ешалон - Калиакра, Нафтекс и Монтана, младежкият национален отбор на България, както и чуждестранните Ордабасъй (Казахстан) и втородивизионният Политехника (Галац) - Румъния.

Отборите ще бъдат разделени в две групи по 4 тима, където по системата всеки срещу всеки ще определят класирането в групите, след което в зависимост от мястото ще се играе от първо до осмо място.

"Топспорт" ще връчи купа на победителя, както и индивидуални награди - най-добър вратар, най-добър защитник, голмайстор, MVP и най-млад и перспективен състезател.

От ПФЛ, БФС и Община Каварна ще дадат и парична награда за първия и втория в крайното класиране.

През цялото време на турнира във в-к "Топспорт" и в спортния сайт "Топспорт.бг" ще може да следите двубоите и да получите пълна информация за отборите, участващи в надпреварата.