Треньорът на Левски Георги Иванов смята да даде шанс на юношата Радослав Цонев в домакинството на Черно море. Старши треньорът е разочарован от футболистите, които играха срещу Литекс (0:3).

Очаква се той да направи поне две промени в халфовата линия. Резерва ще остане Георги Сърмов, който бе един от най-слабите в Ловеч. Именно неговото място ще заеме Радослав Цонев. Любопитното е, че благоевградчанинът има само 14 изиграни минути този сезон. Той се появи като резерва при победата с 1:0 над Локомотив София на „Герена". Това бе последният мач на испанския треньор Пепе Мурсия начело на сините.

Почти сигурно на пейката ще седне и Стефан Велев. Вместо него Иванов ще се довери на Роман Прохазка.

На вратата на Левски се очаква да се завърне Кристиян Наумовски. Македонският национал пази като титуляр в първия кръг срещу Локо Пд, но после влезе само още един път на терена - през второто полувреме срещу Берое в Стара Загора. В последните два мача той оставаше резерва на юношата Александър Любенов. През седмицата Наумовски игра за дублиращия тим при успеха с 1:0 над Литекс.

Твърде вероятно е Валери Божинов да отстъпи мястото си на Валери Домовчийски.