Монако не успя да победи Лил в мач от четвъртия кръг на френската Лига 1. Срещата в Княжеството завърши наравно 1:1, а участие в нея не взе Радамел Фалкао, който изгледа двубоя от ложите на стадиона.

Очаква се буквално до часове Фалкао да бъде трансфериран в друг клуб, като най-сериозен интерес към него има от страна на Реал Мадрид, Манчестър Сити, Ювентус и Арсенал.

Ру откри резултата в 18-ата минута, но в началото на втората част Димитър Бербатов изравни. Българинът засече отлично подаване на Ферейра и на празна врата от метър разстояние очаквано не сгреши. Като цяло „песовете" бяха по-добрият отбор на терена и могат да съжаляват, че не успяха да вземат пълния комплект точки от този мач.

За Монако пък това бе първо равенство от началото на сезона. Тимът на Бербатов продължава да е във втората част на таблицата, с едва 4 точки. Иначе попадението бе второ на сметката на българина от началото на сезона в Лига 1.