Всички медалисти:
Мъже
1. Анди Мъри (Вбр)
2. Роджър Федерер (Швй)
3. Хуан Мартин дел Потро (Арж)
Дами
1. Серина Уйлямс (САЩ)
2. Мария Шарапова (Рус)
3. Виктория Азарьонка (Блр)
Мъже двойки
1. Майк Брайън и Боб Брайън (САЩ)
2. Мишел Льодра и Жо-Вилфред Цонга (Фра)
3. Жулиен Бенето и Ришар Гаске (Фра)
Дами двойки
1. Серина Уйлямс и Винъс Уйлямс (САЩ)
2. Андреа Хлавачкова и Луси Храдечка (Чех)
3. Лейзел Хубер и Лиза Реймънд (САЩ)
Смесени двойки
1. Виктория Азарьока и Макс Мирни (Блр)
2. Лаура Робсън и Анди Мъри (Вбр)
3. Лиза Реймънд и Майк Брайън (САЩ)
Ип - Поканен
Алт - Алтернативен участник
Мъже
дата | час | тенисист | резулт | тенист | С1 | С2 | С3 | ||||
Финал | |||||||||||
05.08 | 16:00 | Роджър Федерер | Швй | 1 | 0-3 | Анди Мъри | Вбр | 3 | 2-6 | 1-6 | 4-6 |
Финал | |||||||||||
05.08 | 14:00 | Хуан Мартин Дел Потро | Арж | 8 | 2-0 | Новак Джокович | Срб | 2 | 7-5 | 6-4 | |
1/2 Финал | |||||||||||
03.08 | 14:00 | Роджър Федерер | Швй | 1 | 2-1 | Хуан Мартин Дел Потро | Арж | 8 | 3-6 | 7-6(5) | 19-17 |
03.08 | --:-- | Анди Мъри | Вбр | 3 | --- | Новак Джокович | Срб | 2 | 7-5 | 7-5 | |
1/4 Финал Кръг 4 | |||||||||||
02.08 | --:-- | Роджър Федерер | Швй | 1 | 2-0 | Джон Иснър | САЩ | 10 | 6-4 | 7-6() | |
02.08 | --:-- | Кей Нишикори | Япн | 14 | 0-2 | Хуан Мартин Дел Потро | Арж | 8 | 4-6 | 6-7(5) | |
02.08 | 14:00 | Николас Алмагро | Исп | 11 | 0-2 | Анди Мъри | Вбр | 3 | 1-6 | 4-6 | |
02.08 | --:-- | Жо-Вилфред Цонга | Фра | 4 | 0-2 | Новак Джокович | Срб | 2 | 1-6 | 5-7 | |
1/8 Финал Кръг 3 | |||||||||||
01.08 | 14:00 | Роджър Федерер | Швй | 1 | 2-0 | Денис Истьомин | Узб | 7-5 | 6-3 | ||
01.08 | --:-- | Джон Иснър | САЩ | 10 | 2-0 | Янко Типсаревич | Срб | 7 | 7-5 | 7-6(14) | |
01.08 | --:-- | Давид Ферер | Исп | 4 | 1-2 | Кей Нишикори | Япн | 14 | 0-6 | 6-3 | 4-6 |
01.08 | 14:00 | Жил Симон | Фра | 12 | 1-2 | Хуан Мартин Дел Потро | Арж | 8 | 1-6 | 6-4 | 3-6 |
01.08 | 13:30 | Стив Дарси | Бел | 0-2 | Николас Алмагро | Исп | 11 | 5-7 | 3-6 | ||
01.08 | --:-- | Маркос Багдатис | Кип | 1-2 | Анди Мъри | Вбр | 3 | 6-4 | 1-6 | 4-6 | |
01.08 | --:-- | Жо-Вилфред Цонга | Фра | 4 | 2-1 | Фелисиано Лопес | Исп | 7-6(5) | 6-3 | 6-4 | |
01.08 | --:-- | Лейтън Хюит | Авл | Ип | 1-2 | Новак Джокович | Срб | 2 | 6-4 | 5-7 | 1-6 |
1/16 Финал Кръг 2 | |||||||||||
Секция 1 | |||||||||||
30.07 | 15:30 | Роджър Федерер | Швй | 2-0 | Жулиен Бенето | Фра | 6-2 | 6-2 | |||
30.07 | 15:30 | Жил Мюлер | Люк | 1-2 | Денис Истьомин | Узб | 7-6(4) | 6-7(3) | 5-7 | ||
30.07 | 15:30 | Джон Иснър | САЩ | 10 | 2-0 | Малик Джазири | Тун | 7-6(1) | 6-1 | ||
30.07 | 15:30 | Филип Петшнер | Гер | Алт | 1-2 | Янко Типсаревич | Срб | 7 | 6-3 | 3-6 | 4-6 |
Секция 2 | |||||||||||
31.07 | --:-- | Давид Ферер | Исп | 4 | 2-0 | Блаж Кавчич | Сло | 6-2 | 6-2 | ||
31.07 | --:-- | Николай Давиденко | Рус | 1-2 | Кей Нишикори | Япн | 14 | 6-4 | 4-6 | 1-6 | |
30.07 | --:-- | Жил Симон | Фра | 12 | 2-0 | Григор Димитров | Бъл | 6-3 | 6-3 | ||
30.07 | --:-- | Андреас Сепи | Ита | 0-2 | Хуан Мартин Дел Потро | Арж | 8 | 3-6 | 6-7(2) | ||
Секция 3 | |||||||||||
30.07 | 15:30 | Стив Дарси | Бел | 2-1 | Сантиаго Хиралдо | Кол | 6-7(4) | 6-4 | 6-4 | ||
30.07 | 15:30 | Александар Богомолов жр | Рус | 0-2 | Николас Алмагро | Исп | 11 | 2-6 | 2-6 | ||
31.07 | 13:30 | Ришар Гаске | Фра | 16 | 0-2 | Маркос Багдатис | Кип | 4-6 | 4-6 | ||
31.07 | --:-- | Ярко Ниеминен | Фин | 0-2 | Анди Мъри | Вбр | 3 | 2-6 | 4-6 | ||
Секция 4 | |||||||||||
31,07 | --:-- | Жо-Вилфред Цонга | Фра | 5 | 2-1 | Милош Раонич | Кан | 6-3 | 3-6 | 25-23 | |
31.07 | --:-- | Фелисиано Лопес | Исп | 2-0 | Хуан Монако | Арж | 9 | 6-4 | 6-4 | ||
31.07 | --:-- | Марин Чилич | Хър | 13 | 0-2 | Лейтън Хюит | Авл | Ип | 4-6 | 5-7 | |
31.07 | --:-- | Анди Родик | САЩ | 0-2 | Новак Джокович | Срб | 2 | 2-6 | 1-6 | ||
1/32 финали - Кръг | |||||||||||
Секция 1 | |||||||||||
28.07 | 18:00 | Роджър Федерер | Швй | 1 | 2-1 | Алехандро Фала | Кол | 6-3 | 5-7 | 6-3 | |
28.07 | 15:30 | Жулиен Бенето | Фра | 2-0 | Михаил Южни | Рус | 7-5 | 6-3 | |||
29.07 | 19:30 | Адриан Унгур | Рум | Ип | 0-2 | Жил Мюлер | Люк | 3-6 | 3-6 | ||
28.07 | 17:30 | Денис Истьомин | Узб | 2-0 | Фернандо Вердаско | Исп | 14 | 6-4 | 7-6() | ||
28.07 | 15:30 | Джон Иснър | САЩ | 10 | 2-0 | Оливие Рошу | Бел | 7-6() | 6-4 | ||
28.07 | 15:30 | Ю-Йенг Лу | Тпе | 1-2 | Малек Джазири | Тун | Ип | 6-7() | 6-4 | 3-6 | |
29.07 | 13:30 | Лукаш Лачко | Свк | 0-2 | Филип Петшнер | Гер | алт | 1-6 | 6-7() | - | |
28.07 | 14:00 | Давид Налбандиян | Арж | 0-2 | Янко Типсаревич | Срб | 7 | 3-6 | 4-6 | - | |
Секция 2 | |||||||||||
29.07 | 13:30 | Давид Ферер | Исп | 4 | 2-0 | Васек Поспишил | Кан | Ип | 6-4 | 6-4 | |
29.07 | --:-- | Вишну Вардхан | Инд | Ип | 0-2 | Блаж Кавчич | Сло | Ип | 3-6 | 2-6 | |
30.07 | --:-- | Радек Степанек | Чех | 0-2 | Николай Давиденко | Рус | 4-6 | 3-6 | |||
29.07 | --:-- | Беррнард Томич | Авл | 0-2 | Kей Нишикори | Япн | 14 | 6-7(4) | 6-7(4) | ||
28.07 | 19:30 | Жил Симон | Фра | 12 | 2-0 | Михаил Кукушкин | Каз | 6-4 | 6-2 | ||
28.07 | 17:30 | Лукаж Кубот | Пол | 0-2 | Григор Димитров | Бъл | 3-6 | 6-7(4) | |||
28.07 | 17:30 | Aндреас Сепи | Ита | 2-0 | Доналд Йънг | САЩ | 6-4 | 6-4 | |||
29.07 | 20:00 | Иван Додиг | Хър | 0-2 | Хуан Мартин Дел Потро | Арж | 8 | 4-6 | 1-6 | ||
Секция 3 | |||||||||||
28.07 | 14:00 | Томаш Бердих | Чех | 6 | 0-2 | Стив Дарси | Бел | 4-6 | 4-6 | ||
28.07 | 13:30 | Сантиаго Хиралдо | Кол | 2-0 | Райън Харисън | САЩ | 7-5 | 6-3 | |||
28.07 | 17:30 | Алекс Богомолов Жр. | Рус | 2-0 | Карлос Берлок | Арж | 7-5 | 7-6() | |||
28.07 | 15:30 | Виктор Троицки | Срб | 0-2 | Николас Алмагро | Исп | 11 | 4-6 | 6-7() | ||
30.07 | 13:30 | Ришар Гаске | Фра | 16 | 2-0 | Робин Хаасе | Хол | 6-3 | 6-3 | ||
29.07 | 30.07 | Го Соеда | Япн | 1-2 | Маркос Багдатис | Кип | 7-6(6) | 6-7(5) | 2-6 | ||
29.07 | --:-- | Сомдев Девиарман | Инд | Ип | 0-2 | Ярко Ниеминен | Фин | 1-6 | 3-6 | ||
29.07 | --:-- | Станислас Вавринка | Швй | 0-2 | Анди Мъри | Вбр | 3 | 3-6 | 3-6 | - | |
Секция 4 | |||||||||||
29.07 | --:-- | Жо-Вилфриед Цонга | Фра | 5 | 2-1 | Томас Белучи | Бра | Ип | 6-7(5) | 6-4 | 6-4 |
29.07 | 13:30 | Татсума Ито | Япн | 0-2 | Милош Раонич | Кан | 3-6 | 6-4 | |||
30.07 | 13:30 | Дмитрий Турсунов | Рус | 1-2 | Фелисиано Лопес | Исп | 7-6(5) | 2-6 | 7-9 | ||
29.07 | 14:00 | Давид Гофен | Бел | 0-2 | Хуан Монако | Арж | 9 | 4-6 | 1-6 | ||
30.07 | 13:30 | Марин Чилич | Хър | 13 | 2-0 | Юрген Мелцер | Авт | 7-6(5) | 6-4 | ||
30.07 | 13:30 | Лейтън Хюит | Авл | Ип | 2-1 | С. Стаховски | Укр | 6-3 | 4-6 | 6-3 | |
30.07 | 13:30 | Анди Родик | САЩ | 2-0 | М. Клизан | Свк | 75-5 | 6-4 | |||
29.07 | 14:00 | Фабио Фонини | Ита | 1-2 | Новак Джокович | Срб | 2 | 7-6(7) | 2-6 | 2-6 |
Дами
дата | час | Тенисистка | Резул | Тенисистка | С1 | С2 | С3 | ||||
Финал | |||||||||||
04.08 | 16:00 | Серина Уйлямс | САЩ | 4 | 2-0 | Мария Шарапова | Рус | 3 | 6-0 | 6-1 | |
Среща за бронзовия медал | |||||||||||
04.08 | 14:00 | Викториа Азарьонка | Блр | 1 | 2-0 | Мария Кириленко | Рус | 14 | 6-3 | 6-4 | |
1/2 Финал | |||||||||||
03.08 | --:-- | Виктория Азарьонка | Блр | 1 | --- | Серина Уйлямс | САЩ | 4 | 1-6 | 2-6 | |
03.08 | 16:00 | Мария Шарапова | Рус | 3 | --- | Мария Кириленко | Рус | 14 | 6-2 | 6-3 | |
1/4 Финали - Кръг 4 | |||||||||||
02.08 | 14:00 | Виктория Азарьонка | Блр | 1 | 2-0 | Анжелик Кербер | Гер | 7 | 6-4 | 7-5 | |
02.08 | --:-- | Серина Уйлямс | САЩ | 4 | 2-0 | Каролина Вожнячки | Дан | 8 | 6-0 | 6-3 | |
02.08 | --:-- | Ким Клайстърс | Бел | 0-2 | Мария Шарапова | Рус | 3 | 2-6 | 5-7 | ||
02.08 | --:-- | Петра Квитова | Чех | 4 | 0-2 | Мария Кириленко | Рус | 14 | 6-7(3) | 3-6 | |
1/8 Финали - Кръг 3 | |||||||||||
01.08 | --:-- | Виктория Азарьонка | Блр | 1 | 2-0 | Надя Петрова | Рус | 16 | 7-6(6) | 6-4 | |
01.08 | --:-- | Винъс Уйлямс | САЩ | 0-2 | Анжелик Кербер | Гер | 7 | 6-7(5) | 6-7(5) | ||
01.08 | 14:00 | Серина Уйлямс | САЩ | 4 | 2-0 | Вера Звонарьова | Рус | 3 | 6-1 | 6-0 | |
01.08 | --:-- | Даниела Хантухова | Свк | 0-2 | Каролина Вожнячки | Дан | 8 | 4-6 | 2-6 | ||
01.08 | 13:30 | Ким Клайстърс | Бел | 2-0 | Ана Иванович | Срб | 11 | 6-3 | 6-4 | ||
01.08 | --:-- | Забине Лицички | Гер | 1-0 | Мария Шарапова | Рус | 3 | 7-6(8) | 4-6 | 3-6 | |
01.08 | --:-- | Петра Квитова | Чех | 6 | 2-0 | Флавия Пенета | Ита | 6-3 | 6-0 | ||
01.08 | 13:30 | Мария Кириленко | Рус | 14 | 2-0 | Юлия Гьоргес | Гер | 7-6(5) | 6-3 | ||
1/16 Финали - Кръг 2 | |||||||||||
Секция 1 | |||||||||||
31.07 | --:-- | Виктория Азарьонка | Блр | 1 | 2-0 | Мария Мартинес Санчес | Исп | 6-1 | 6-2 | ||
31.07 | --:-- | Ана Татишвили | Гру | Ип | 1-2 | Надя Петрова | Рус | 16 | 3-6 | 7-6() | 2-6 |
31.07 | --:-- | Винъс Уйлямс | САЩ | 2-0 | Александра Вожниак | Кан | 6-1 | 6-3 | |||
31.07 | --:-- | Тимеа Бабош | Унг | 0-2 | Анжелик Кербер | Гер | 7 | 1-6 | 1-6 | ||
Секция 2 | |||||||||||
30.07 | --:-- | Серина Уйлямс | САЩ | 4 | 2-0 | Уршула Радванска | Пол | 6-2 | 6-3 | ||
30.07 | --:-- | Франческа Скиавоне | Ита | 0-2 | Вера Звонарьова | Рус | 13 | 3-6 | 3-6 | ||
30.07 | --:-- | Даниела Хантухова | Свк | 2-0 | Ализ Корне | Фра | Ип | 6-3 | 6-0 | ||
30.07 | --:-- | Янина Викмайер | Бел | 1-2 | Каролина Вожнячки | Дан | 8 | 4-6 | 6-3 | 3-6 | |
Секция 3 | |||||||||||
30.07 | --:-- | Карла Суарес Наваро | Исп | 0-2 | Ким Клайстърс | Бел | 3-6 | 3-6 | |||
30.07 | --:-- | Елена Балтача | Вбр | Ип | 0-2 | Ана Иванович | Срб | 11 | 4-6 | 6-7(5) | |
31.07 | --:-- | Забине Лисицки | Гер | 2-1 | Ярослава Шведова | Каз | 4-6 | 6-3 | 7-5 | ||
31.07 | --:-- | Лаура Робсън | Вбр | Ип | 0-2 | Мария Шарапова | Рус | 3 | 6-7() | 3-6 | |
Секция 4 | |||||||||||
30.07 | --:-- | Петра Квитова | Чех | 6 | 2-1 | Шуай Пенг | Кит | 7-5 | 2-6 | 6-1 | |
30.07 | --:-- | Флавия Пенета | Ита | 2-0 | Цветана Пиронкова | Бъл | 7-5 | 6-1 | |||
31.07 | --:-- | Мария Кириленко | Рус | 14 | 2-0 | Хедър Уотсън | Вбр | 6-3 | 6-2 | ||
31.07 | --:-- | Варвара Лепченко | САЩ | 0-2 | Юлия Гьоргес | Гер | 3-6 | 5-7 | |||
1/32 Финал - Кръг 1 | |||||||||||
Секция 1 | |||||||||||
29.07 | 13:30 | Виктория Азарьонка | Блр | 1 | 2-1 | Ирина-Кемелия Бегу | Рум | 6-1 | 3-6 | 6-1 | |
30.07 | 13:30 | Мария Мартинес Санчес | Исп | 2-0 | Полина Херцог | Сло | 6-2 | 6-4 | |||
29.07 | --:-- | Ана Татишвили | Гру | Ип | 2-0 | Стефани Фогт | Лих | Инв | 6-2 | 6-0 | |
29.07 | 13:30 | Жи Женг | Кит | 0-2 | Надя Петрова | Рус | 16 | 4-6 | 6-7(7) | ||
30.07 | --:-- | Сара Ерани | Ита | 9 | 0-2 | Винъс Уйлямс | САЩ | 3-6 | 1-6 | ||
30.07 | 13:30 | Марина Еракович | Нзл | 0-2 | Александра Вожниак | Кан | 2-6 | 1-6 | |||
29.07 | --:-- | Галина Воскобоева | Каз | 0-2 | Tимеа Бабош | Унг | 4-6 | 2-6 | |||
30.07 | 13:30 | Петра Цетковска | Чех | отк | Анжелик Кербер | Гер | 7 | 1-6 | 0-3 | ||
Секция 2 | |||||||||||
28.07 | 16:00 | Серина Уйлямс | САЩ | 4 | 2-0 | Йелена Янкович | Срб | 6-3 | 6-1 | ||
28.07 | 15:30 | Мона Бартел | Гер | 0-2 | Уршула Радванска | Пол | 4-6 | 3-6 | |||
28.07 | 17:30 | Франческа Скиавоне | Ита | 2-1 | Клара Закопалова | Чех | 6-3 | 3-6 | 6-4 | ||
28.07 | 15:30 | София Арвидсон | Шве | 0-2 | Вера Звонарьова | Рус | 13 | 4-6 | 6-7() | ||
28.07 | 17:30 | На Ли | Кит | 10 | 1-2 | Даниела Хантухова | Свк | 2-6 | 6-3 | 3-6 | |
28.07 | 13:30 | Ализ Корне | Фра | Ип | 2-0 | Тамиара Пашек | Авт | 7-6 | 6-4 | ||
28.07 | 17:30 | Анабел Медина Гаригес | Исп | 1-2 | Янина Викмайер | Бел | 2-6 | 6-4 | 5-7 | ||
28.07 | 20:00 | Ан Кеотавонг | Вбр | Ип | 1-2 | Каролин Вожнячки | Дан | 8 | 6-4 | 3-6 | 2-6 |
Секция 3 | |||||||||||
28.07 | 16:00 | Саманта Стоусър | Авл | 5 | 1-2 | Карла Суарес Наваро | Исп | 6-3 | 5-7 | 8-10 | |
28.07 | 13:30 | Ким Клайстърс | Бел | 2-0 | Роберта Винчи | Ита | 6-1 | 6-4 | |||
28.07 | 17:30 | Агнес Шавай | Унг | Пр | 0-2 | Елена Балтача | Вбр | Ип | 3-6 | 3-6 | |
28.07 | 13:30 | Кристина МакХейл | САЩ | 0-2 | Ана Иванович | Срб | 11 | 4-6 | 5-7 | ||
30.07 | --:-- | Забине Лисицки | Гер | 15 | 2-1 | Oнс. Джабеур | Тун | Ип | 4-6 | 6-0 | 7-5 |
29.07 | --:-- | Симона Халеп | Рум | 0-2 | Ярослава Шведова | Каз | 4-6 | 2-6 | |||
30.07 | --:-- | Лаура Уотсън | Вбр | 2-0 | Луси Шафарджова | Чех | 7-6(4) | 6-4 | |||
29.07 | --:-- | Шахар Пеер | Изр | 0-2 | Мария Шарапова | Рус | 3 | 2-6 | 0-6 | ||
Секция 4 | |||||||||||
28.07 | 18:00 | Петра Квитова | Чех | 6 | 2-1 | Kатарина Бондаренко | Укр | 6-4 | 5-7 | 6-4 | |
28.07 | 13:30 | Су-Вей Хсиех | Тпе | 1-2 | Шуай Пенг | Кит | 3-6 | 7-6() | 5-7 | ||
28.07 | 15:30 | Сорана Кърстя | Рум | 1-2 | Флавия Пенета | Ита | 2-6 | 6-4 | 2-6 | ||
28.07 | 15:30 | Цветана Пиронкова | Бъл | 2-0 | Доминика Цибулкова | Свк | 12 | 7-6() | 6-2 | ||
30.07 | --:-- | Мария Кириленко | Рус | 14 | отк | Mариана Дуке-Мариано | Кол | Ип | 6-0 | 1-1 | |
30.07 | --:-- | Силвия Солер Еспиноза | Исп | 0-2 | Хедър Уотсън | Вбр | Алт | 2-6 | 2-6 | ||
29.07 | 30.07 | Варвара Лепченко | САЩ | 2-1 | Вероника Сепеде Ройг | Пар | Ип | 7-5 | 6-7(6) | 6-2 | |
29.07 | 14:00 | Юлия Гьоргес | Гер | 2-0 | Агниешка Радванска | Пол | 2 | 7-5 | 6-7(5) | 6-4 |