Калоян Иванов записа ново добро представяне за клубния си Тофаш (Бурса), при десетата поредна победа на тима в Първа лига на първенството на Турция по баскетбол за мъже.

Тя стана възможна след успех като гост на Ескишехир с 83:74 (15:22, 27:22, 22:16, 19:14).

Иванов игра 29 минути като титуляр и беше най-полезен и резултатен за тима си. Той направи "дабъл-дабъл" с 22 точки и 10 борби, а освен това записа 4 асистенции и 1 отнета топка.

Тофаш е начело в класирането с пълен актив от десет успеха след десетия кръг.

Елан Шалон, където играе Илиан Евтимов, победи като гост Орлеан със 77:71 (37:43) в среща от десетия кръг на френското първенство. Българинът с френски паспорт се отличи с 9 точки, 4 борби и 2 асистенции за 26 минути като титуляр. Шалон заема шесто място в подреждането с шест победи и четири загуби.