Палермо и Интер не излъчиха победител и завършиха наравно 1:1 в мач от трети кръг на италианската Серия „А". Българският национал Ивайло Чочев попадна в групата на сицилианците, но не взе участие в мача.

Домакините започнаха вихрено и откриха резултата още в третата минута, когато се разписа Варкес. В самия край на първата част обаче Матео Ковачич се разписа и донесе точката за своя тим.

Любопитното е, че това е второ поредно равенство на „нерадзурите" далеч от дома. На старта момчетата на Мадзари взеха само точка и при визитата си на Торино. В същото време пък Палермо записа втори „хикс" у дома, след като в първи кръг не успя да се справи и със Сампдория.

В другият късен мач от днес Верона победи като гост Торино с 1:0. Ионита се разписа за гостите в средата на втората част, а в заключителните секунди на срещата домакините пропуснаха дузпа.