Отборът на ЦСКА спечели контролата с Доростол (Силистра) с 4:2. Дебют за "червените" направи защитникът Иван Бандаловски, който се появи в игра след почивката.

Старши треньорът на столичани Гьоре Йовановски пусна в игра два различни отбора през двете полувремена, като единствено младият Василев, Еспозито и Тибони остана на терена през всичките 90 минути.

ЦСКА вкара всичките си голове преди почивката. Италианецът Кристиан Тибони откри резултата още в 6-ата минута. 10 по-късно обаче гостите от Доростол изравниха след попадение на Николов. До края на първото полувреме "червените" стигнаха до нови три гола, дело на Платини, Трекаричи и отново Тибони.

Още на полувремето треньорът на ЦСКА Гьоре Йовановски направи 8 рокади. Сред тези, които се появиха на терена бе и Иван Бандаловски. Столичани обаче не вкараха нов гол. Крайното 4:2 пък оформи Беадир Беадиров в 66-ата минута.

СЪСТАВИ НА ДВАТА ОТБОРА:

ЦСКА I полувреме: Чавдаров, Минев, Василев, Еспозито, Грило, Нелсън, Тиеро, Галчев, Трекаричи, Тибони, Платини
ЦСКА II полувреме: Стойчев, Бандаловски, Василев, Еспозито, Дечев, Илиев, Янев, Радулович, Тонев, Саидходжа, Тибони

Доростол: Димов, Петров, Дончев, Начев, Николов, Дончев, Станев, Бижев, Ченешков, Т. Димитров, Дамянов

Стадион: "Българска армия"