Дженоа и Палермо завършиха наравно 1:1 в последния мач от 12-ия кръг в италианската Серия „А". Българският полузащитник Ивайло Чочев започна в стартовия състав на сицилианците и остана на терена до 66-ата минута, когато бе заменен от Куайсон.

Иначе и двете попадения в мача паднаха преди почивката. Звездата на Палермо Пабло Дибала откри резултата още в 7-ата минута, но Бертолачи изравни след половин час игра, оформяйки крайното 1:1.

Благодарение на спечелената точка Палермо се утвърди в средата на класирането. Момчетата на Джузепе Якини имат 14 точки, с които заемат 13-ата позиция.

От своя страна пък Дженоа пропусна отлична възможност да се изравни с третия в класирането Наполи. Това можеше да се случи, ако „грифоните" бяха спечелили тази вечер. Равенството обаче ги оставя на 5-а позиция.